Nowoczesne meble ogrodowe łączą w sobie doskonałe parametry techniczne, piękny wygląd i gwarancję komfortu – przekonują producenci i projektanci. Szukając sposobu na to, aby zaaranżować przestrzeń wypoczynkową warto wybrać taki komplet, który dopasowany będzie do naszych potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się narożnik na taras. Jak wpisać go w istniejącą aranżację?

Narożnik na taras idealny na lato!

Nie ma wątpliwości, że narożnik na taras to kwintesencja wygody i komfortu – ten wyjątkowy mebel może być pojedynczym elementem wystroju, jak również stanowić element większego zestawu meblowego. Szukając idealnego narożnika na taras warto postawić na model technorattanowy – meble takie są wygodne, trwałe i eleganckie. Takie meble na taras pozwolą również zrealizować marzenia o konkretnej aranżacji: skandynawskiej, minimalistycznej czy rustykalnej. 

Jak zbudowany jest technorattanowy narożnik na taras? Jego wierzch tworzy plecionka technorattanowa – to materiał syntetyczny o wysokiej odporności na ścieranie, wnikanie kurzu czy wilgoć. Technorattan do złudzenia przypomina naturalny rattan i nie płowieje, nawet po wielu latach użytkowania na słońcu. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci, korozję. W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy nie tylko narożnik na taras, ale również wygodne fotele, leżanki, wiszące fotele w kształcie kokonów, stoły kawowe. 

Jak chronić nasz narożnik na taras?

Meble tarasowe powinny być odpowiednio zabezpieczane na okres jesieni i zimy – w tym celu warto wykorzystać dedykowane pokrowce ogrodowe. Nasz narożnik na taras osłonięty pokrowcem będzie zabezpieczony przed osiadaniem kurzu, brudu, wilgoci, promieniowaniem UV. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie. 

Comments are closed.

ldude.pl n-shine-sweet.com zobacz