Oryginalnie zaprojektowany taras to idealne miejsce do relaksu w czasie lata – przekonują architekci zieleni i producenci mebli. Szukając ciekawych propozycji na aranżację tego miejsca warto rozważyć meble z technorattanu na taras – meble takie pozwolą na zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej w stylu nowoczesnym, skandynawskim, prowansalskim. 

Meble z technorattanu na taras – co musimy wiedzieć?

Decydując się na meble z technorattanu na taras warto mieć świadomość, że są to dzisiaj jedne z najchętniej wybieranych opcji do ogrodu, na taras czy na balkon. Meble takie są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, dopasowane do konkretnych potrzeb i wykonane z trwałych materiałów. Meble z technorattanu na taras dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znajdziemy w nich zarówno elementy wypoczynkowe, odpowiednie na tarasy czy do ogrodu, jak i mniejsze zestawy kawowe, które doskonale sprawdzą się na balkonach czy werandach. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, przez co z łatwością dobierzemy meble wpisujące się w nasze oczekiwania. Olbrzymią zaletą mebli technorattanowych jest ich wysoka odporność na uszkodzenia i ścieranie – to zasługa zastosowanych materiałów. 

Jak skonstruowane są meble z technorattanu na taras?

Przemyślana budowa mebli technorattanowych sprawia, że będą one cieszyć nasze oczy przez szereg lat. Konstrukcja opiera się na aluminiowych stelażach – poprzez malowanie proszkowe zabezpiecza się je przed działaniem wilgoci, korozją. Zastosowanie aluminium ma również inną zaletę – jest to niezwykle lekki metal, co sprawia, że podnoszenie mebli tego typu nie będzie problemem. Okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka imitująca naturalny rattan. Jest ona odporna na promieniowaniem UV, działanie wilgoci czy na wnikanie kurzu. 

Comments are closed.

redotavares.com webwizard.com meirovitz.com