Ale może dojść również do bardzo szybkiej straty. Przykre, ale prawdziwe. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że do takich sytuacji nie będzie dochodzić. Trzeba jednak uświadomić sobie, że dzięki technologii blockchain ma się do czynienia z dużym ryzykiem – tzn. z kryptowalutami.

LTC – Litecoin

Blockchain software development services cieszą się dużą popularnością i nadal taki trend będzie się utrzymywać. Całkiem możliwe, że w przyszłości takich firm będzie przybywać. Czy to dobrze? Oczywiście, że tak. Nie będzie jednak mowy o tym, że do dyspozycji jest nie jedna blockchain development company (np.10Clouds), ale o dostępnych coinach na rynku.

Jedną z nich jest LTC, czyli Litecoin. Niezwykle podobna do BTC. Główna cecha – bardzo często ma się do czynienia z różnorodnymi wahaniami. Wielokrotnie ma się do czynienia z taką sytuacją, że LTC ma bardzo podobny kurs do Monero. Specjaliści od rynku kryptowalut zgodnie przyznają, że obok BTC i ETH, LTC jest jedną z najlepszych walut. Dlatego prognozy dla niej na 2022 rok są jak najbardziej optymistyczne. Jej zdecydowaną zaletą jest to, że jest to kryptowaluta, jaka jest niezwykle prosta w obsłudze. W związku z tym, że LTC dostępny jest od dekady, zyskał już miano bezpiecznego. 

SOL-Solana

Blockchain software development pozwala na wiele. M.in. na to, żeby zamówić takie usługi, jak blockchain application development. To właśnie dzięki rozwojowi blockchain, powstała także kolejna, niezwykle interesująca kryptowaluta – Solana. Wielu patrzy na nią pożądliwym wzrokiem, ponieważ jej kurs w zastraszającym tempie idzie w górę. Czy to prawda, że będzie to waluta (jak prognozują specjaliści), która wstrząśnie rynkiem? Całkiem możliwe. Wszyscy na pewno będą mogli przekonać się o tym już całkiem niedługo. Do inwestycji nie jest potrzebny drogi sprzęt, ponieważ każdy uczestnik może być górnikiem. Innowacyjna kryptowaluta, która wciąż się rozwija.

Dash

Blockchain development sprawił, że pojawił się Dash. Chociaż są osoby, które mogą pamiętać, że na początku nazywała się ona Xcoin oraz Darkcoin. Osoby odpowiedzialne za jej stworzenie uzgodniły, że do obrotu zostanie wprowadzonych 18 milionów wirtualnych monet. Proces ten będzie trwał aż do końca 2050 roku. Jej zdecydowaną zaletą jest to, że pozwala ona na zdecydowanie szybsze transakcje niż BTC. Kolejna zaleta to ciekawa infrastruktura społecznościowa, jak również możliwość zachowania pełnej anonimowości. 

Comments are closed.

ubezpieczenie samochodu Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://venndo.pl/salon-serce-domu-i-miejsce-idealne-do-odpoczynku/