Parasole ogrodowe to doskonałe rozwiązanie, jeżeli ktoś chce pomyśleć o osłonie przed natarczywymi promieniami słonecznymi. Tak, przyjemnie siedzi się w słońcu, ale jego dłuższa obecność może być szkodliwa dla organizmu człowieka.

Wyjątkowo upalne dni

Takich w Polsce nie brakuje. Pokazują to w szczególności ostatnie czasy, kiedy temperatury w ciągu dnia podchodzą do 30 stopni Celsjusza. Co tu dużo mówić – jest naprawdę gorąco. Piękna pogoda zachęca do tego, aby na chwilę wyjść na dwór po to, aby już niedługo szukać miejsca w objęciach cienia. Znaleźć można go w domu, ale nie trzeba od razu chować się do wnętrz. Lepiej pomyśleć o tym, aby kupić parasol ogrodowy – i to taki dużych rozmiarów, jeżeli domowników jest kilku. Dla wszystkich w cieniu znajdzie się miejsce. Takie duże parasole ogrodowe na wyjątkowo upalne dni znaleźć można na gardenspace.sk/zahradne-slnecniky

Łamany parasol ogrodowy

Pomimo tego, że jego cena wydaje się wysoka, dużą popularnością cieszy się parasol łamany. Można go spotkać w naprawdę dużej ilości przestrzeni ogrodowych. Dlaczego ludzie tak chętnie go wybierają? Chociażby dlatego, że można dzięki niemu zmieniać kąt nachylenia zadaszenia. Można nawet dodać, że sam parasol “wędruje” za słońcem – niezależnie od tego, z jaką dokładnie porą dnia ma się do czynienia. W związku z tym, że duża ilość takich parasoli ma możliwość montażu do barierki, chętnie wykorzystywany jest na zamkniętych tarasach, czy nawet na balkonach. Zapewni on tam dużą ilość cienia. 

Comments are closed.

ltraps.com dge-o-rama.com nahp.com