Nowoczesne kuchnie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – proste bryły, wysoka funkcjonalność i trwałość to tylko niektóre z ich licznych zalet. Szukając inspiracji na wymarzoną kuchnię, warto wybrać meble kuchenne na zamówienie – pozwolą one zrealizować marzenie o wyjątkowym wnętrzu.

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Stworzenie praktycznej kuchni jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zdecydowana większość klientów decyduje się na meble kuchenne na zamówienie – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Meble na zamówienie dają możliwość stworzenia kuchni dopasowanej idealnie do konkretnych potrzeb, a dodatkowo: szansę na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Jak to możliwe? Meble kuchenne na zamówienie są tworzone zgodnie z pomysłem i potrzebami klienta. Wybiera on materiały, kolory, akcesoria – wszystko, co chciałby mieć we własnej kuchni. Zadaniem architekta jest zaproponowanie takich rozwiązań i ułożenia mebli, aby idealnie wpisać je w dane wnętrze. Meble kuchenne na zamówienie to idealne rozwiązanie dla niewielkich kuchni – zabudowa taka pozwoli na wykorzystanie pełni potencjału pomieszczenia. Meble takie pozwolą też na wykorzystanie skosów i wnętrz.

Meble kuchenne na zamówienie krok po kroku

Jak powstają meble kuchenne na zamówienie? Pierwszym etapem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia lub też miejsca, gdzie ma powstać aneks. Kolejno architekt wraz z klientem omawiają potrzeby i możliwości, np. zabudowanie wnętrza pod sam sufit, zabudowanie sprzętów AGD. Na tym etapie klient wybiera materiały, dekory, zdobienia, kolory akcesoria. Po zaakceptowaniu projektu pracę zaczynają stolarze. Ostatni etap to montaż.

 

 

 

 

Comments are closed.

Metalowy stojak na papier toaletowy loft yviewphoto.com ptastate.org