Nowoczesne sztućce proponowane przez licznych producentów zaskakują: zarówno materiałami, jak i wysoką jakością wykonania czy też zdobieniami. Szukając idealnego kompletu możemy przebierać w różnorodnych kolekcjach. Na co zwracać baczną uwagę podczas wyboru i kupna? Czy sztućce zmienią jakość spożywanych posiłków? Zdecydowanie tak!

Nowoczesne sztućce Gerlach

Wśród licznych propozycji na polskim rynku wyróżniają się przede wszystkim sztućce Gerlach. Marka ta posiada niezwykle długą historię, jest rozpoznawana zarówno w naszym kraju, jak i za granica. Gerlach to również laureat licznych nagród, które jedynie potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów. Sztućce Gerlach to produkty oferowane w kompletach składających się z kilkudziesięciu elementów – w zależności od potrzeb mogą być to składające się z 24, 48 czy 68 elementów. Warto wspomnieć, że sztućce tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej – materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na korozję, działanie wysokich temperatur. Sztućce ze stali nierdzewnej bez obaw możemy czyścić w zmywarkach. 

Bogato zdobione sztućce

To, co przyciąga uwagę to bez wątpienia zdobienia i sposób projektowania sztućców. Projektanci dbają o to, aby kolekcje doskonale wpisywały się w najnowsze trendy, proponując sztućce inspirowane stylem skandynawskim, rustykalnym czy minimalistycznym. Nie brak w kolekcjach również zestawów o klasycznym wzornictwie, z wykorzystaniem ornamentów czy wzorów florystycznych. Takie rozróżnienie pozwoli na wybranie idealnego kompletu i wzbogacenie przestrzeni stołu jadalnego. 

Warto wspomnieć o nietypowych sztućcach dla najmłodszych – sztućce dla dzieci są nieco mniejsze, odpowiednio profilowane i zdobione motywami z ulubionych, dziecięcych bajek. 

Comments are closed.