W obecnych czasach wiele firm korzysta z oprogramowania WM. Jest ono popularne w wielu krajach. Warto dowiedzieć się, na czym polega.

Oprogramowanie WM

Trzeba na samym początku zauważyć, że oprogramowanie pomiarowe WM obsługuje wiele maszyn pomiarowych. Stosowane jest w wielu przedsiębiorstwach. Dzięki niemu można obsługiwać maszyny pomiarowe wraz z głowicami stykowymi, a także optycznymi.

Oprogramowanie WM jest innowacyjne. Przeznaczone jest do pomiarów. Dzięki przejrzystemu oraz elastycznemu w obsłudze interfejsowi użytkownika możliwe jest korzystanie z niego na wiele sposobów.

Dobrej jakości oprogramowanie

Warto zaznaczyć, że oprogramowanie WM może być wykorzystywane w wielu aplikacjach przemysłowych. Dzięki niemu możliwy jest pomiar oraz ocena geometrii dowolnego kształtu oraz krzywych.

Okazuje się, że błędy kształtu, a ponadto pozycji oceniane są zgodnie z najnowszymi standardami ISO GPS. W ten sposób umożliwiana jest obsługa standardowych głowic. Ponadto może zapewnić suport 5-osiowej głowicy oraz systemów PH20, które zwiększają skutecznie wydajność pomiarową. Oprogramowanie WM jest intuicyjne oraz proste w obsłudze. Ponadto użytkownik może tworzyć programy pomiarowe nie tylko w trybie offline, ale także bezpośrednio przy maszynie w trybie uczenia. Warto dodać, że użytkownik może bardzo prosto zyskać wszelakie raporty pomiarowe, które zoptymalizowane są z jego potrzebami. Warto skorzystać z oprogramowania WM. Dostępne jest w przystępnej cenie, co jest priorytetem dla wielu firm oraz użytkowników.

Jakie są cechy takiego oprogramowania?

Okazuje się, że oprogramowanie WM zapewnia pomiar pełnej geometrii, dowolnego kształtu, a ponadto krzywych w jednym oprogramowaniu pomiarowym, co jest niesamowicie funkcjonalną opcją. Ponadto zapewnia obsługę ręczną oraz automatyczną wszelkich maszyn pomiarowych. Inną zaletą jest to, że umożliwia również współpracę z głowicami stykowymi, a ponadto optycznymi.

Do tego trzeba też doliczyć 5-osiową głowicę pomiarową. Inną cechą oprogramowania WM jest to, że generator umożliwia budowanie raportów pomiarowych. Ponadto trzeba wspomnieć o przyjaznym w obsłudze panelu szybkiego wyboru. Nie wolno zapomnieć o uruchomieniu programu przy zaledwie jednym kliknięciu. Do tego trzeba też doliczyć gotowe do specjalnych zastosowań oprogramowanie. Liczne interfejsy są bardzo funkcjonalne. Dlatego obecnie wiele firm korzysta z oprogramowania WM.

Więcej informacji znajdziesz na stronie oprogramowanie wm.

Comments are closed.

ptastate.org m.org mama.org