Ceramika Deante to idealne rozwiązanie do każdego typu łazienek. Dzięki swojemu szerokiemu asortymentowi każdy klient, zarówno ten poszukujący wyposażenia do malutkiej łazienki, jak i ten pragnący wyposażyć dużą łazienkę na poddaszu, znajdą armaturę odpowiednią do potrzeb.
Produkty marki Deante zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania i efekcie wizualnym. Dlatego też są tak bardzo popularnymi i często wybieranymi produktami do wyposażenia łazienek

Urządzenie malutkiej łazienki

Mimo małych rozmiarów, takie łazienki o niewielkim metrażu są nie lada wyzwaniem do urządzenia. Należy tak wkomponować w metraż wszystkie niezbędne urządzenia, aby móc swobodnie się poruszać. Ceramika Deante będzie tu idealnym rozwiązaniem, ponieważ większość asortymentu ma łagodne kształty i ranty całkowicie zaokrąglone, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko ewentualnych uderzeń w tak ciasnym pomieszczeniu. Ceramika Deante wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą wyposażyć łazienkę o niewielkich rozmiarach, stworzyła niezwykłą kolekcję Peonia. Kolekcja cechuje się przede wszystkim owalnymi kształtami, dzięki czemu poszczególne elementy zajmują mniej miejsca niż w klasycznych kolekcjach. Być może dzięki temu uda się wzbogacić swoją malutką łazienkę o bidet, który przy zastosowaniu elementów z innych kolekcji, nie zmieściłby się. Jeśli cenisz sobie higienę w łazience, warto przyjrzeć się głębiej misie WC Peonia Zero, która dzięki konstrukcji pozbawionej większych zagłębień, pozwala usunąć większość zabrudzeń i bakterii. Nowoczesne technologie produkcji zostały zastosowane w umywalce z tej serii, która jest niezwykle cienka, a przy tym bardzo wytrzymała. Kolekcja Peonia to maksimum korzyści do bardzo małej łazienki.

Hity sprzedaży – geometryczne kształty

Trend na stosowanie w łazienkach produktów o geometrycznych kształtach nadal jest bardzo popularny, dlatego też marka Deante stworzyła piękną kolekcję Anemon specjalnie dla miłośników prostych, geometrycznych kształtów. Znajdziesz w niej misy WC i bidety, które idealnie wkomponują się w łazienkę w stylu minimalistycznym. Proste kształty są w dalszym ciągu w modzie i nie zapowiada się na to, by kiedyś odeszły w zapomnienie.

Ceramika Deante z myślą o niepełnosprawnych

Marka Deante to profesjonaliści w swoim fachu, dlatego też w ich asortymencie możemy znaleźć kolekcję zaprojektowaną specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w umywalce osoby na wózkach mogą łatwiej z niej korzystać.

Jak widać ceramika Deante ma tak wszechstronne zastosowanie, iż każda łazienka urządzona przy użyciu produktów z tej serii nabierze niebywałego, oryginalnego charakteru i może stać się najpiękniejszym pomieszczeniem w Twoim domu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceramika Deante.

Comments are closed.

ltraps.com erschoolspecialmusic.com https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/